تولید و فروش دیوار پیش ساخته بتنی و جدول نیوجرسی ویژه در اصفهان

درباره ما

شرکت بنا آفرین پارس (استایروتک و تراس تک) در سال ١٣٦٩ با هدف ارائه خدمت در بخش ساختمانی ایجاد شد. این شرکت خدمت رسانی به مشتریان ارزشمند خود را با ساخت کارخانه ای با ظرفیت تولید سالانه ١١٢٠ تن فوم پلی استایرن در فضایی به مساحت داخلی ٣٠٠٠ مترمربع و مساحت خارجی ١٢٠٠٠ مترمربع در شهرک صنعتی رازی در سال ١٣٨٩ تکمیل نمود که هم اکنون در زمینه عایق سازی سازه ای، تولید قطعات پیش ساخته ساختمانی و صنعت بسته بندی فعال است.
 
شرکت ما تحت برنامه ها و نقشه های راهبردی و بر اساس استراتژی های مدیریتی مورد نیاز برای نیل به اهداف خود اداره می شود و در این بین به کیفیت محصولات خود، برآورد آرمانها و مقاصد نهایی سازمان و توسعه پایدار توجه فراوان دارد. 
 
در جهت دستیابی به کیفیتی برتر شرکت بناآفرین پارس موفق به دریافت استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات تولیدی خود اعم از انواع بلوک سقفی و ساختمانی پلاستوفوم، تیرچه و بلوک سیمانی و خرپای فلزی شده است تا بدین ترتیب نقشی موثر در تولید و ارائه انواع محصولات ساختمانی با کیفیت و استاندارد داشته باشد.
از دیگر محصولات تولیدی کارخانه بنا آفرین پارس می توان به تولید انبوه دیوارهای پیش ساخته بتنی به همراه ستون و فنداسیون آنها و همچنین تولید انواع قطعات پیش ساخته بتنی از قبیل جدول نیوجرسی ویژه اشاره نمود.

عضویت در خبرنامه

لطفا جهت دریافت آخرین اخبار درباره محصولات ساختمانی یا اطلاع از نمایشگاه ها و رویدادهای شرکت بنا آفرین پارس در خبرنامه ما ثبت نام نمایید.

تماس

 دفتر : ایران - اصفهان - خیابان طیب - ساختمان نقش جهان
کارخانه: ایران، اصفهان، بزرگراه اصفهان-شهرضا، شهرک صنعتی رازی، فاز 3، شرکت بنا آفرین پارس


 
تلفن: ٠٣١٣٢٢٠٠٣١٠
همراه: ٠٩١٢٠٧٩٠٠٤٩
 
 
ایمیل: info @bapgroup.ir
فکس: ٠٣١٣٢٢٠٠٣٤٩
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بنا آفرین پارس می باشد.